Domů / O nás

O nás

ANEB VŠECHNO CO SE DŘEVA TÝKÁ, NAJDEŠ SNADNO U HŘEBÍKA!

 

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Jsme česká výrobní společnost PINIE Lubná, spol. s r.o. provozující kamennou prodejnu Dřevoobchod a nově také e-shop Hřebík.cz. K založení internetového obchodu nás inspiroval úspěch, který jsme zaznamenali s prodejnou Dřevoobchodu v Lubné u Rakovníka. Myšlenku nabídnout vše, co se (nejen) dřeva týká od vrutů až po profesionální nářadí a to pod jednou střechou jsme se rozhodli přenést do virtuálního prostředí internetu. Ze skromných začátků v roce 2012 se postupně rozrůstal zajímavý e-shop. Pak v roce 2015 jsme se rozhodli vybudovat zbrusu nový moderní e-shop, který bude odpovídat požadavkům zákazníků dnešní doby.

Jsme malá, ale velice dynamická společnost, která nabízí svým stálým zákazníkům rok od roku nové výroby ale i inovace těch stávajících. Pinie Lubná se pyšní tím, že je v dnešní době největším výrobcem dřevěných truhlářských hoblíků na světě. Naše společnost se od svého vzniku v roce 2000 orientuje na výrobu a prodej dřevěných truhlářských nástrojů a nářadí pod značkou Pinie®. Historie značky Pinie® sahá k letopočtu 1918, kdy se pod značkou Pinie vyráběly násady, poté se k výrobě v roce 1932 přidružila i výroba truhlářských hoblíků, které jsou pro naši společnost nosným produktem nabídky.

Ke dnešnímu dni má společnost 30 stálých zaměstnanců a více než 500 sériově vyráběných produktů, zejména ze skupiny truhlářského nářadí, truhlářských a zámečnických stolů a hoblic a dřevěného spojovacího materiálu pro velkoobchody, obchody i koncové zákazníky.

Začátkem roku 2016 se Pinie Lubná vybavila i technologiemi pro zpracování deskového materiálu a zakoupila nejmodernější velkoplošné nářezové centrum a olepovačku hran ABS od značky Format4. Tímto krokem se možnosti naší společnosti rozšířily na nabídku formátování a olepování hran a desek. Pokud máte zájem, navštivte záložku Naše služby a dozvíte se více.

Podívejte se do našeho obchodu v krátkém prezentačním videu. Dřevo Obchod již od roku 2013 poskytuje řemeslníkům i kutilům široký výběr produktů na bázi dřeva a vše co pro práci (nejen se dřevem) potřebují. 

Každý rok se zúčastňujeme několika výstav na veletrzích

Výrobní prostory firmy 2014

 

 

Pětiosé obráběcí centrum Sahos 2008

Výrobní prostory firmy 2014

 

 

Automatická kotelna na dřevní biomasu 2014

Sklad řeziva 2014

 

 

Velkoplošné nářezové centrum Format4 2016

Robotické pracoviště Fanuc 2015

 

 

Olepovačka hran Format4 2016

Automatické sušárny dřeva 2012, 2015

 

 

 

  • Poradíme Vám

Dřevo nás baví. Jsme tu proto, abychom Vám poradili a pomohli s výběrem. Neváhejte se na nás obrátit, s čímkoli budete potřebovat. Naši šikovní zaměstnanci Vám rádi poradí. 

Neváhejte nás proto kontaktovat na telefonním čísle 776 401 801 nebo e-mailem: obchod@pinie.cz

         

  • Máme kamennou prodejnu

Navštivte naši prodejnu v Lubné u Rakovníka, která si v regionu získala přízeň mnoha spokojených zákazníků. Těšíme se na Vás!

Kudy k nám - naplánujte si trasu do Lubné na mapách

Nabízíme široký výběr řeziva vyskládaného venku a ve stanu

 

 

Pomůžeme Vám s výběrem ze širokého sortimentu

Od dřeva až po železo - vybere si každý

 

 

 
  • Nasloucháme Vám

Nenašli jste u nás to, co jste hledali? Vaše zpětná vazba je důležitá pro zlepšování našich služeb. Navíc sortiment neustále rozšiřujeme.

Pokud některé zboží není skladem, dokážeme Vám ho obratem objednat od našich dodavatelů. Neváhejte nás proto kontaktovat na telefonním čísle

 776 401 801 nebo e-mailem: obchod@pinie.cz

 

  • S dopravou si poradíme

Dopravíme cokoli a kamkoli. Nemusíte mít starosti s většími zásilkami. Eshop automaticky rozpozná hmotnost zásilky, zvolí správný typ dopravy a vypočítá cenu. S čím si neporadí balík, to zvládne paleta.

Dopravu po okolí zajišťujeme naším vozem. Co se nevejde do Vašeho auta, vejde se do našeho. Přivezeme Vám jakýkoliv dřevěný materiál, který si můžete vybrat v naší nabídce Dřevěného materiálu.

Ceník dopravy:

 

  • 1km do 2 tun: 30 Kč/km - po okrese Rakovník
  •                            35 Kč/km - přes další okres
  • 1km do 5 tun: 50 Kč/km - okres

                              55 Kč/km - za Prahu (nebo dále než 60km od Lubné)

PAUŠÁL SLOŽENÍ BigBagu: 50 Kč

HYDRAULICKÁ RUKA: 1 hod/1000 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH.